کتاب کارت پستال های خونین

اثر جیمز پاترسون از انتشارات عطائی - مترجم: مهگونه قهرمان-داستان جنایی

کارآگاه NYPD یعقوب کانون در تور اروپا از شهرستانها بیشتر زرق و برق دار است. اما اماکن دیدنی چه چیزی را جلب می کنند - او هر موزه، هر کلیسای جامع و هر کافه را از طریق چشم قاتل دختران خود می بیند. دختر کانن، کیممی و دوست پسر او در حالی که در تعطیلات در رم بودند، به قتل رسیدند. از آن زمان، زوج های جوان در پاریس، کپنهاگ، فرانکفورت و استکهلم مرده اند. کمی از قتل ها، از جمله یک کارت پستال به روزنامه محلی که پیش از هر قربانی جدید است، متصل می شود. در حال حاضر کانون با خبرنگار سوئدی، دسی لارسون، که تازه کارت پستال در استکهلم دریافت کرده است، کار می کند - و آنها فکر می کنند که می دانند کجا قربانیان بعدی خواهند شد. با منطق بی پایه و اقدام غیرقابل توقف، قاتلان کارت پستال ممکن است جیمز پاترسون، جالب ترین و هیجان انگیز ترین تریلر باشد.


خرید کتاب کارت پستال های خونین
جستجوی کتاب کارت پستال های خونین در گودریدز

معرفی کتاب کارت پستال های خونین از نگاه کاربران
من فقط چند رمان جیمز پترسون را خوانده ام. من همیشه چیزهای زیادی در مورد نوشتنش شنیده بودم و واقعا می خواستم خواندن برخی از مسائل خود را شروع کنم. تنها مشکل من تا کنون این است که همه چیز خواندنش بسیار پیش بینی شده است. من هرچه انتظار داشتم برای هرکدام از کتابهایش زیاد بود و با هرکدام از آنها ازدواج کردم. با گفتن اینکه من از کتابهای او متنفر نیستم. من فکر می کنم که شمار زیادی از کتاب هایی که او منتشر کرده و با نویسندگان همکاری کرده است، منجر به کم کاری بیش از حد شده است. خطوط داستان را دوست دارم، شخصیت ها را دوست دارم، اما آن را بسیار آسان می توان پیش بینی پایان کتاب. این یکی متفاوت بود. در حالی که این ارتباط کمی عاطفی بیش از Ive با سایر رمانهای پترسون داشت، هنوز قابل پیش بینی بود. من شخصیت ها را دوست داشتم دسی یک شخصیت عالی بود. او خیلی خوب گرد شده بود، او چنین داستان خوبی را پشت سر گذاشت، و همانطور که گذشته او شروع به ظاهر شدن می کند، او حتی بیشتر دوست داشتنی می شود. برای او آمده است از جایی که او آمده است و قادر به انجام آنچه انجام شد این بسیار لمس بود. جک شخصیت نامطلوب نبود، اما من واقعا با او ارتباط نداشتم. من برای او احساس همدردی می کردم، اما این در مورد میزان ارتباط من بود. داستان بسیار سریع گشت. این چیز خیلی سریع در این اتفاق افتاد. این کار برای قاتلان طول نمی کشد، در واقع، این کتاب چگونه باز می شود. همانطور که قضاوت در قتل ها بیرون می آید، بسیار کم است. اما من حدس می زنم که یک قاتل واقعا باید دلیل خوبی برای کشتن داشته باشد (قاتلان بعد از همه دیوانه می شوند). از آنجا که این یک کتاب صوتی بود، من باید از راویان صحبت کنم. در واقع این سه داستان وجود داشت. من تفاوت های راویان را دوست داشتم. این به من کمک کرد تا زمانی که داستان تغییر کرد، پیگیری شود. وقتی که من به یک کتاب صوتی گوش می دهم، می توانم به راحتی از دستش بر بیاد تا هر چه که می گذرد، و چه کارهایی را انجام دهم، اما سه راوی متفاوت، دست کم من را در مسیر دنبال کردن داستان قرار می دهند. من باید بگویم که من آرزو می کنم کتاب های صوتی بیشتر به عنوان خوانده شده، من واقعا آن را دوست داشتم. یک نسخه بازبینی از این عنوان توسط گروه کتاب Hachette تهیه شده است.

مشاهده لینک اصلی
این سریع برای خواندن روزانه از و برای کار به خوبی خواند. من لذت بردم از فصل های کوتاه، که کاملا در کار Pattersons معمول است و در بر داشت دکور سوئد خشنود، که یک دوره پاترسون معمول قرار دادن ماجراهای. این کتاب در مورد مجموعه ای از قاتلان سریال است که ارسال کارت پستال به مطبوعات قبل آنها زن و شوهر را می کشند کارآگاه NYPD یعقوب کانون (نام مردانه و بدون مزخرف) در حال ترک و ردیابی این مجموعه قاتلان است. رانندگی او این است که او دختر کیملی و دوست پسرش را در طی سفر به رم که او را پس از اتمام تحصیل در Juilliard به آنها داده بود، کشته است. تا کنون او کار خوبی نکرده است. دسی لارسون روزنامه نگار سوئد یک کارت پستال از افراد ناشناس دریافت می کند. و خیلی زود او را به دنیایی که او از مطالعاتش می داند، کشانده است، اما با آن مقابله می کند. او و یعقوب شکار این قاتلان را تغییر خواهند داد و تلاش برای حل و فصل قتل های قاتلانه خود را انجام می دهند. این یک کتاب آسان برای خواندن با برخی صحنه های صریح گور و جنسیت است. با فصل های کوتاه شما می توانید خود را سریع و سریع راه اندازی. و حتی اگر این کتاب در نتیجه و نتیجه گیری هایش قابل پیش بینی باشد، آن را یک خواندن سرگرم کننده باقی می گذارد. آن را بالاتر از آنچه Marklund \u0026 amp؛ پترسون کتابهای بسیار بهتر را تحویل داده است. اما شما باید اعتراف کنید که همکاری کار کرده است. توصیه می شود در ساحل یا در سفر.

مشاهده لینک اصلی
قاتلان کارت پستال، توسط جیمز پترسون \u0026 amp؛ لیزا Marklund، به دنبال یک جنجالی غیر معمول جنجالی. زوج های جوان در حال کشتن هستند، بدن آنها در ظاهر منحصر به فرد، با این حال آشنا و غافلگیر شده است. گرچه جنایات در سراسر اروپا اتفاق می افتد، یک کارآگاه NYPD شخصی است که در مسیر دنباله دار است، به دلایل بسیار شخصی. خبرنگار دلسوز در شکار قاتلان دخیل است. او و کار دفاعی یک تیم بعید و در عین حال تولیدی هستند. تخصص وی در مورد جرم و جنایت، همراه با دانش او از هنر و عزم او دغدغه دلایل جنایات، و در نهایت، جنایتکاران را بازتاب می کند. این موضوع برای هیجان انگیز یک افسانه هیجان آور است. داستان خط به سرعت حرکت کرد، قاتلان و جرایم آنها سرد بود؛ با این حال، هیچ یک از شخصیت های قابل توجه بود. روابط به نظر می رسد واجب است و پایان می رسد عجله. به عنوان اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد مجرمان کشف شده است، چندین سوال مطرح شده در مورد زمانی که این بچه ها به قاتلان تبدیل شدند، چرا این مسیر را انتخاب کرد و چه کسی بود که متهم بود. این سوالات هرگز پاسخ نگرفتند، اما ظاهرا به نظر میرسید که آنها به تعطیلی نرسیده باشند، بنابراین پیش بینی برای دنباله پیش میرود، بلکه به نظر میرسد فراموش شدهاند. برای یک طرح جامع با پیچ و تاب های پیچیده و چرخش، من واقعا این کتاب را دوست داشتم. فقدان عمق در تمام شخصیت ها و پایان دادن به عجله تا حدودی dissapointing بود.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از Patterson خوب خواندن لذت بردم. این همه عناصری است که من در یک داستان دوست دارم - عمل، هیجان، تعلیق. متاسفانه، من آن را با این کتاب خاص احساس نمی کردم. داستان خودش خوب بود؛ بسیار هوشمندانه و باهوش است. بدیهی است که من می دانستم که کدام قاتلان از آن زمان در ابتدای داستان افشا شده بودند، اما زمانی که به نظر می رسید که برای بعضی از قتل ها عادت کرده بودند، من شروع به تعجبم که این کار این بود که با آنها کار می کرد. من هرگز توانستم آن را به خودم نشان دهم. و این به نظر من یک رمز و راز خوب است. قسمتهایی که با آنها مبارزه کردم شخصیتها بودند. معمولا، من به شخصیت ها بلافاصله در کتاب پاترسون کشیده می شود. من با آنها را شناسایی می کنم و می توانم خود را در داستان خود از دست بدهم. اما جک و دسی با اتصال سخت بودند. آنها به نظر عجیب و غریب به نظر می رسیدند و در واقع شاید نویسندگان قصد داشتند. اما این فقط برای خواندن لذت بخش برای من ایجاد نمی کند. البته من ادامه خواهد داد تا کار پاترسون را بخوانم؛ من یک طرفدار بزرگ هستم این یکی فقط این را برای من انجام نداد.

مشاهده لینک اصلی
جیمز پترسون ممکن است تا حدودی از نویسنده فرمول باشد، اما او به خوبی مخفی می کند، و من به ندرت ناامید می شوم. و این برای قاتلان کارت پستال درست است، تلاش مشترک با لیزا مارکولند. زوج های جوان در تعطیلات در اروپا شکار قاتلان سریال سریال هستند. قبل از هر قتل، کشف کارت پستال به روزنامه نگاران در هر کشور ارسال می شود. یکی از این قربانیان، دختر یک کارآگاه NYPD، یعقوب کرونون است. او در پی قاتلان بوده است و تا زمانی که دخترش عدالت نداشته باشد، متوقف نخواهد شد. او با بی اعتنایی با دسی لارسون، روزنامه نگار سوئدی که آخرین کارت پستال را دریافت کرد، تیم می دهد. داستان به طور چشمگیری باز می شود، و خواننده با احساس فوری به عنوان داستان گسترش می یابد. فصل ها کوتاه هستند. این به همراه سرعت داستان باعث می شود خواننده صفحات را تغییر دهد. من می خواهم می توانم بگویم که من همکاری در داستان را دیدم، اما فراتر از مکان این به نظر من همه ی جیمز پاترسون بود. اما شاید این ناعادلانه است زیرا من با خانم مارکولوند و کار او آشنا نیستم. با این حال، هر کدام از اینها یک داستان خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کارت پستال های خونین


 کتاب تبر
 کتاب درون آب
 کتاب بازی بی گناهان
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب یک بار فریبم بدهی
 کتاب راه سخت