کتاب پرواز بدون او

اثر میشل بوسی از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: عباس آگاهی-داستان جنایی

در شب 22 دسامبر 1980 یک هواپیما در مرز فرانسه و سوئیس سقوط کرد و در شعله های آتش سوزی فرو می ریزد. 168 نفر از 169 مسافر فورا کشته شدند. تنها بازمانده معجزه آسا یک دختر بچه سه ماهه است. دو خانواده، یکی غنی و دیگری فقیر، گام به جلو برای ادعای او، ایجاد تحقیقات که تقریبا دو دهه طول می کشد. آیا او Lyse-Rose یا Emilie است؟ هجده سال بعد، موفق به کشف حقیقت نشد، کاردینال خصوصی Credule Grand-Duc قصد دارد زندگی خود را بپوشد، اما نه قبل از قرار دادن یک حساب کاربری از تحقیقاتش در دست دخترها. اما، همانطور که او در میز خود نشسته است تا بتواند ماشه را بکشاند، او یک سری را که همه چیز را تغییر می دهد را کشف می کند - پس از آن کشته می شود تا او بتواند یک کلمه از آن را برای هر کسی نفس بکشد.


خرید کتاب پرواز بدون او
جستجوی کتاب پرواز بدون او در گودریدز

معرفی کتاب پرواز بدون او از نگاه کاربران
این یک داستان بسیار سرگرم کننده در مورد یک دختر، یکی از دو بچه در یک پرواز بود، اما تنها بازمانده پس از تصادف، که به موضوع نزاع بین پدربزرگ و مادربزرگ رفت. پس از یک قاچاق قانونی کوتاه که تلاش برای اثبات هویت کودک بدون استفاده از DNA (1980)، قاضی تصمیم خود را می گیرد. یکی از مادربزرگ ها یک کارآگاه خصوصی را در 18 ساله نگه می دارد (واقعا؟)، و اگر هیچ چیز دیگری این پسر بیشتر کتاب های خنده و اسرار را فراهم نکند، در حالی که مجله ای که او برای 18 سال پر مشغله نگه داشته است، به چاپ رسیده است. شخصیت های عجیب و غریب، کمی برداشته یا از راه دور، اما داستان بزرگ به هر حال. خیلی خراب شده است.

مشاهده لینک اصلی
یک هیجان انگیز که ماهیت و پرورش موضوع را مورد بررسی قرار می دهد، پس از تصادف، داستان یک بازمانده سه ماهه یک تصادف هواپیما وحشتناک را می گوید. هنگامی که در 23 دسامبر 1980، یک هواپیما که 169 مسافر را در اختیار دارد کوه جورا بین فرانسه و سوئیس، تنها یک بازماندگان کوچک وجود دارد. اما با توجه به این که هواپیما هیچ یک از دو دختر سه ماهه را نداشت، هویت بازماندگان در رمز و راز و بحث و مشاجره پوشیده شده است. به این دلیل که روش علمی ثابت کردن هویت از طریق ابزار DNA هنوز در دسترس نبود، یک پرونده دادگاه طولانی تلاش می کند دقیقا ثابت کند WHO این دختر بچه بود، به عنوان بچه ها همان نوع خون دارند. روزنامه ها او را \"Dagonfly\" ساختند. دو خانواده برای این دختر کوچولو به رقابت پرداختند. یک خانواده فوق العاده غنی، د Carvilles، که می تواند نوه خود را Lyse-Rose را با یک زندگی اختصاصی، اشرافیت ارائه دهد؛ و، خانواده ضعیف ویتلر که بهترین وجهی را که می توانستند ایمیلی Vitral، نوه خود را پرورش دهند. مطبوعات شروع به تماس با او لیلی، آمالگام از دو نام دختران. با این حال، شک باقی ماند، مورد بازداشت در نهایت توسط خانواده طبقه کارگر Vitral بود. امیلی در کنار برادر بزرگترش مارک بزرگ شد. پدربزرگ و پدربزرگ سختگیر خود را با راه اندازی یک غذای غذا که برای همه رویدادهای توریستی و جشنواره های اجتماعی هدایت می شود، برای خانواده فراهم می کند. به دنبال کشف هویت واقعی «لایلی»، یک خانواده خصوصی به نام Crà © Dule Grand-Duc. یک متفکر و سختگیر که سالها عمر خود را به تحقیق اختصاص داده بود و به خاطر تلاشهایش توسط کارویل، به شدت جبران شد. او آن را یک رمز و راز غیر قابل حل است. تنها هجده سال بعد، درست بعد از هجدهمین سال تولد امیلی، در سال 1998، Grand-Duc کلید کلید پازل را که او را به مدت طولانی کشانده بود کشف کرد. در همین حال، مارک Vitral می خواهد باور کند که \" ™ امیلی واقعا خواهرش نیست. او می خواهد، بدون نیاز به او Lyse-Rose de Carville است. او عاشق Emilie زیبا و هوشمند مانند هیچ برادر باید · خواننده با تمام سرنخ ها ارائه شده و احتمالا می تواند هویت دختر را تشخیص دهد. یا حداقل کسی که او مرغ ندارد و پیچ و خم طرح زیاد است. من این کار را نکردم من خوشحالم که نمی توانستم آن را انجام دهم چرا که آخرین صد صفحه رمان را فقط پرواز کرد. با یک پرسش هویت ظاهرا غیر قابل حل، شخصیت های جالب، قتل، تجاوز و جنون، این هیجان انگیز همه چیز را برای طرفداران ژانر. یک پرفروش در فرانسه، این اولین رمان میشل بویس است که در آمریکای شمالی منتشر می شود. به لطف بسیاری از کتابهای Hachette از طریق NetGalley برای ارائه یک ARC دیجیتالی رایگان از این رمان برای لذت بردن و بررسی. این بررسی در اصل بر روی من وبلاگ: فریب خورده

مشاهده لینک اصلی
به طور تصادفی، تقریبا، دهان او آلت تناسلی او را لمس کرد. او سخت رفت. چگونه می توان او را در غیر این صورت؟ یک کتاب بسیار احمقانه، به طور جدی پراکنده است. این در فرانسه بسیار عظیم بود، اما تا کنون سگ شما را ندیده (ادعا). با این حال، بسیار grippinh آن است. این یک برچسب هشدار دهنده در جلو نیاز دارد. خواندن این کتاب بسیار اعتیاد آور است و منجر به از دست دادن سلول های مغزی می شود: شروع نکنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پرواز بدون او


 کتاب منجی
 کتاب هرم
 کتاب سوزش سرانگشتان
 کتاب مرد سوم
 کتاب آیینه سرتاسر ترک برداشت
 کتاب شیاد