کتاب شیاد

اثر جان گریشام از انتشارات افق - مترجم: مریم حاجی علی رضا-داستان جنایی

در رمان شیاد (۲۰۱۲)، وکیلی سیاه‌پوست به پولشویی متهم و ده سال روانه‌ی زندان شده است، اما ماده‌ی ۳۵ قانون جزایی را خوب می‌شناسد: هر زندانی اگر یک قاتل خطرناک را لو بدهد بخشیده خواهد شد!
نویسنده در این رمان به معضلات حقوقی و کاستی‌های قانونی کشور آمریکا می‌پردازد.


خرید کتاب شیاد
جستجوی کتاب شیاد در گودریدز

معرفی کتاب شیاد از نگاه کاربران
من تا به حال چندین بار جان گریشام را خوانده بودم و این به معنای خواندن این مطلب بود، بنابراین من آن را برداشتم. این فقط meh بود منظورم این بود که این نوع داستان بود که در آن طرح فقط رفع شد و هیچ چیز دیگری اتفاق افتاد. هیچ نقطه اوج وجود نداشت. بدون لحظات امگا --- فقط یک برنامه است که از کل کتاب برای توصیف باز کردن آن استفاده کرد. (مشاهده اسپویلر) [همچنین کمی اندک بود که مالکوم بنیستر، وکیل شهر کوچک، اکنون به طور ناگهانی قادر به انجام همه ی این برنامه ها و برنامه های پیچیده بود. او با کمک دیگر شخصیت های سایه دار که در طول راه ملاقات کرد، کمک می کرد اما گذشته اش هرگز چنین مهارت هایی را نشان نداد. (مخفی کردن اسپویلر)] چیز دیگری این بود که شخصیت ها به خصوص به یاد ماندنی نبودند و هیچ کسی برای ریشه وجود نداشت، بنابراین من با خواندن آن با احساس جدایی به پایان رسیدم.

مشاهده لینک اصلی
مالکوم بنیستر، وکیل بسیار ضعیف است که توسط دادستان دولتی بیش از حد تهاجمی زندانی شده است، زمانی که او به طور تصادفی، شرکت خود را به یک شرکت پوسته تبدیل کرد تا یک کلاهبردار سایه دار که نیاز به پول زیادی دارد. دو سال در اردوگاه زندان کم امنیت کافی است که او را از یک مهاجم مبارز به یک متفکر تبدیل کند و شبکه ای از فریب او که بافت می شود آغاز می شود، زمانی که Bannister با FBI به اطلاعاتی دست پیدا می کند که می تواند به آنها کمک کند قتل یک قاتل قاضی فدرال اگر چه در ابتدا طرح به نظر ساده می آید - Bannister به نوبه خود شاهد شواهد است و سپس به ظاهرا توسط مردی که او به کمک دوستان خود را مورد تحسین قرار می دهد دنبال می کند - توسط رمان ها midpoint Bannister نشان می دهد خود را به عنوان راوی غیر قابل اعتماد، که machinations و انگیزه نهایی خود را گیج کننده است خواننده همانطور که به قربانیان اوست. به نظر میرسد که Bannister با کشیدن اولین خرگوش از کلاه خود، خود را تحت تاثیر قرار داده است که او آن را نگه داشته است - و دیگری! و یکی دیگر! و یکی دیگر! @ دیوانه و دیوانگی و تبریکات خود را به سرعت خسته کننده رشد کرد. Racketeer تا حدودی یادآور شریک است، در آن شخصیت اصلی در وسط مبارزه گسترده و بسیار پیچیده است که او را بسیار غنی خواهد ساخت، اما بر خلاف آن کار کاراکتر در آن به جای آن که مایل به تنها باقی بماند، Bannister می رود از راه خود را برای غلبه بر مردم و سقوط درخشش او. من امیدوار بودم که همه چیز برعکس شود، اما هر بخشی از طرح او در این هیجان انگیز با شخصیت های غیرمعمول لود می شود، منجر به نتیجه گیری وحشتناکی می شود که باعث تعجب من می شود که آیا می توانم دریافت این کتاب را دریافت کنم و آن را بازگردانم . اجازه دهید نویسندگان توجه کنند که برای خودشان صحبت می کنند .. @ تقریبا هیچ چیز در صفحات پیشین 340 عدد بر اساس واقعیت نیست. تحقیق، به سختی یک اولویت بود، به ندرت فراخوانده شد. دقت بسیار مهم نبود. پاراگراف های طولانی داستان برای جلوگیری از نگاه کردن به واقعیت ها استفاده می شود. @ Racketeer تمایلی برای رمان من بیشترین علاقه گریشام را در میان داستان های بزرگسالان خود به دست آورده است. با این حال، شایستگی یک پوشش جالب است. من کلاه را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
John Grisham در سمت تاریکی حرکت می کند، برای تغییر هنگامی که شما رمان 25 سالگی را خوانده اید - 31st از تمام کتاب هایی که نوشته شده است - شما حق دارید انتظار داشته باشید که او ™ D چسبندگی نوشتن را بدست آورد. به خصوص اگر مرد قبلا بیش از یک چهارم یک میلیارد نسخه از کار خود را فروخت. و از این رو با رمان جدید رمان جان گریشام، The Racketeer است. این یک برنده دیگر از مردی است که بیش از دو دهه از آنها گذشته است. یکی از جنبه های شیطانی گریشام، توانایی او در تعجب است، نه فقط با پیچ و تاب و چرخش طرح. ™ بزرگ در آن â € \"بلکه با تغییر دنده ها عاطفی. به عنوان مثال، آخرین اخبار جرم خود را قبل از Racketeer بود Litigators. این یک کتاب بسیار خنده دار بود. Racketeer isnâ € ™ t (مگر اینکه شما تمایل به گول زدن هر زمانی که یک حقه بازی FBI). سبک گریشام، بدون هیچ مزخرفی کمی متفاوت است، اما او یک هدیه نادر را برای ساختن شخصیت های غیرقابل باور هر دو معتبر و دوست داشتنی دارد. اما مهم نیست که چقدر باهوش و بی رحمانه، شخصیت های برجسته اش تقریبا همیشه بچه ها (یا کلاه) در کلاه سفید هستند. مالکوف بنتیرت، شخصیت اصلی Grisham است. Bannister یک وکیل مدافع کوچک در ویرجینیا است که ظاهرا کلاه سفید خود را از دست داده است. او درباره نیمه ای از یک حکم ده ساله ناعادلانه در قلم فدرال برای نقض قانون RICO - و یک نمونه عالی دیگر از دستکاری FBI در این قانون غلط ناپذیر است. او 43 ساله است، یک دریایی سابق، آفریقایی آمریکایی، و هوشمندانه ستمکار است. اوه، و او حتی برای FBI حتی یک ی ین دریافت کرده است! این را بگویم که در ابتدا، عنوان این کتاب بدین معنی است. با پایان دادن به هر چیزی اما وحشی. و تمام جالب بودن این است که چگونه Bannister به آنجا می رسد. اگر می توانید حدس بزنید که چگونه این کار را قبل از اینکه برنامه به طور کامل باز شود، شخصیتی بهتر از من پیدا می کند. به هر حال، یکی دیگر از گرایشات گریشام این است که طرف لیبرال و اصلاح طلب خود را نشان دهد و رککته هیچ در این رابطه متفاوت است در اینجا، او در دفتر فدرال زندان ها می گیرد. آماده وحشت کن. (از www.malwarwickonbooks.com)

مشاهده لینک اصلی
RACKETEER اولین رمان جان گریشام است که در ده سال خوانده ام خوانده ام - من متوجه نشدم که تا زمانی که به تاریخ انتشار The Last Juror نگاه کردم (که من آن را خوانده ام وقتی اولین بار از آن خارج شد). چرا من خیلی صبر کردم، نمی دانم، آنها همیشه سرگرم کننده هستند و سریع خواندن، با بسیاری از پیچ و تاب و چرخش. وقتی که من در پشت کتاب توصیف قطعه نگاه کردم، تقریبا آن را در قفسه گذاشتم. این صدا خیلی شبیه به The Pelican Brief بود. یک قاضی مرده ... مسئله محیط زیست ... اما خواندن بیشتر من دیدم که چطور متفاوت بود ... مالکوم Bannister یک وکیل سابق خدمت به یک حکم ده ساله برای جرمی که او مرتکب نشده است. زمانی که یک قاضی فدرال و دبیرکل او به صورت وحشیانه ای کشته می شوند، مالکوم شانس خود را برای آزادی می بیند. او می داند چه کسی آنها را کشت و چرا. این ممکن است به خوبی او را از کارت زندان رایگان دریافت کنید. جون گریشام هنوز آن را داشته است! این یک رمان سرگرم کننده است که در قالب خالص گریشام، مرد خوب را در برابر قدرتمند سایه های خاکستری، بچه های بسیار خوب (در این مورد F.B.I و سیستم عدالت کیفری ایالات متحده) قرار می دهد. جالب و آموزنده است، بدون اینکه بیش از حد موعظه باشد - و سرگرمی های سرگرم کننده، سرگرم کننده و سرگرم کننده!

مشاهده لینک اصلی
Grisham گفته است که او می نویسد کتاب های خود را در یک نشست خوانده می شود. من اعتقاد دارم این یکی در یک نشست نوشته شده است. او در پایان توضیح داد: @ @ autor authors note @: تقریبا هیچ چیز ... بر اساس واقعیت بود. تحقیق، به سختی یک اولویت بود، به ندرت فراخوانده شد. دقت بسیار مهم نبود. پاراگراف های طولانی داستان برای جلوگیری از نگاه کردن حقایق استفاده می شود. @ در 340 صفحه، خواندن سریع آن نیست، اما من معتقدم که یک@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ بسیاری از فانتزی و تخیل زیادی وجود دارد که به سادگی اجتناب از دادن اعتبار به شخصیت های خود و یا خط داستان یا طرح انجام می شود. همه ی گریشام را بخوانید و از بسیاری از کتاب های خود لذت بردم. این یکی دیگر بود @ romp @ از طریق راهروهای پیچ و خم های دولت فدرال. این یک کتاب بد نیست، اما قطعا یکی از بهترین او نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیاد


 کتاب آواز قو
 کتاب قاتلان بدون چهره
 کتاب سکوت قبر
 کتاب بدخواهی
 کتاب کارت پستال های خونین
 کتاب موسیقی برای آفتاب پرست ها