کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-داستان جنایی

اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران
من تصمیم گرفتم که کد داوینچی را بخوانم عمدتا به دلیل طوفان اختلافاتی که پس از انتشار آن منتشر شد. من هرگز از دن براون شنیده بودم، و من به طور ویژه در اطراف کتاب مقدس تحصیل نکرده بودم، بنابراین تصمیم من برای خواندن این کتاب کمی از یک تعجب برانگیز بود. من نا امید نشده بودم. این کتاب به همراه رابرت لنگدون، استاد دانشگاه هاروارد از نمادگرایی است. او در اواسط شب، توسط مقامات آشفته شده است و در قتل موریتانی موزه لوور در پاریس دخالت دارد. با کمک سیفی نوا، معاون پلیس، آنها تلاش خود را برای پاک کردن نام خود و پیدا کردن قاتل واقعی انجام می دهند. این کتاب کار منحصر به فرد است، اما دن براون تحقیقات جامعی در مورد تاریخ و توسعه مسیحیت انجام داده است. و مقدس â € ~ Holy Grailâ € ™. گفتم، تصمیم گرفتم کتاب را بر روی ارزش اسمی به عنوان یک هیجان درآورم، و تصمیم من برای خواندن آن پاداش بود. هیچکدام از اسپویلرها در این بررسی نیستند (این کتاب به اندازه کافی مستند شده است تا دیگران بتوانند به دیگران اجازه دهند این کار را انجام دهید)، اما آنچه که من انجام خواهم داد این است که مشاهدات چندانی در مورد خود کتاب ایجاد کنید. راه جریان داستان، یکپارچه است. این جفت از پاریس، در لندن و رم گرفته شده است. صحنه ها به زیبایی تنظیم می شود که شما را در ضخامت این اثر قرار می دهد. سرعت داستان در سرتاسر سرعت است، به سختی اجازه می دهد تا به نفس نفس بکشد. من راهی را پیدا کردم که کتاب را مجاز می دانست و اغلب مجلات طولانی تر خواندن را که من برنامه ریزی کرده بودم مجبور کردم. فصل ها کوتاه هستند، اغلب با یک قلاب پایان می یابند، و از شما خواسته است که فقط \"یکی دیگر\" را بخوانید. پیچ و تاب های این طرح به شما کمک می کند دومین حدس بزنید چه اتفاقی می افتد. بعضی ها، موضوع مسیحیت، آنها را از خواندن کتابش جدا می کند. به عنوان یک غیر مسیحی، من با مطالعه این کتاب هیچ مشکلی نداشتم. اگر شما این کتاب را بخوانید، مطمئن هستم که از آن برای آنچه که هست لذت خواهید برد. هیجان انگیز به خوبی نوشته شده، گذشته گام است که شما را به صفحات چسباند. مشاهده شده توسط استیو در www.whisperingstories.com

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره از 5! دو دلیل که چرا این رمان 5 ستاره کامل را دریافت نمی کند، 1 است، پایان تمام چیزهایی که درخشان نیست و 2، داستان در مکان ها کشید و سخت به دنبال بود. اما من نمی توانستم میزان هیجان، ناپایداری و ماجراجویی که در سراسر آن اتفاق افتاده بود گسل کنم. من باید اعتراف کنم، بسیاری از دوستانم به من در برابر خواندن کد داوینچی هشدار دادند چون برای آنها چیزی نبود، اما داستان مانند فیلم جیمز باند پخش شد. من جیمز باند را دوست دارم، من فیلم های جیمز باند را دوست دارم. من هیجان زده به خواندن بیشتر از کتاب های دن براونز. برخی از صحنه های این رمان کاملا خشونت آمیز و حیرت انگیز است. مورد علاقه من بود به سمت 1/3 از اولین رمان زمانی که رابرت و سوفی به مقامات فرانسوی لغو داد. یک عمل کامل بسته بندی خواندن!

مشاهده لینک اصلی
با توجه به اینکه چهار ستاره بر روی این کتاب به من حساسیت برجسته و احمقانه ای می دهد، من می دانم که این کتاب فقط چندین لکه بالاتر از جوجه را در مقیاس کیفیتAnnoyingly برتر ادبی واقعی نشان می دهد. افرادی که رتبه من از کارهای دن براون را می بینند، بلافاصله به نتیجه گیری می رسند که بقیه کتاب هایی که خوانده اید، به همان اندازه ضعیف نوشته شده / مورد بازبینی / تحقیق / سازماندهی شده اند و درون @ read @ shelf من می توانم خلاصه های درخشان از آخرین جوجه روشن و گرگ و میش بررسی که کاملا شامل کلمه @ omg @ تکرار سه صد بار. به طور خلاصه، من کاملا از این که چگونه این رتبه به من نگاه می کند، آگاه هستم. و من از مشکلات زیادی که در این کتاب وجود دارد آگاه هستم که اجازه می دهد دن براون صرف بقیه عمر خود را در شمارش اسکناس های دلخواه بر روی برهنه انجام دهد. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ در داستان ... خوب، کاملا ساخته شده است. علیرغم آنچه پروفسور لنگدان می گوید، من فکر نمی کنم Disneys پری دریایی کوچک یک تمثیل نازک و خالص مری Magdalene است، شما نمی توانید به راحتی یک نقاشی را از دیوار در لوور بردارید و از آن به عنوان یک سپر استفاده کنید، تنها شانزده شاگرد در The Last Supper وجود دارد، و Louvre میله های صابون در حمام ها ندارد که می تواند یک ردیاب را فشار داده و سپس از پنجره خارج شود. دن براون یک مرد احمقانه و احمقانه است که چیزی بیش از ایندیانا جونز از دنیای ادبیات را دوست ندارد (خانم، لطفا) و کتابهایش سزاوار تمام افسانه ها و سازگاری فیلم های وحشتناک است که تاکنون دریافت کرده اند. اما این واقعیت باقی می ماند که من لعنتی این کتاب را در بیست و چهار ساعت غذا خوردم و تجربه بسیار شگفت انگیز بود. به همین دلیل است که من این کتاب را به چهار ستاره تقدیم کردم که طبق گفته Goodreads بهreally liked @ آن را ترجمه کرده است. از آنجا که من انجام دادم حداقل برای مدتی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب موج سواری
 کتاب کارت پستال های خونین
 کتاب خانم اسمیلا و حس برف
 کتاب مخمصه
 کتاب یک شلیک
 کتاب قاتلان بدون چهره