کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-داستان جنایی

اداره آژانس خبری شماره 1 اولین رمان کارآگاهی در سری معروف توسط نویسنده اسکاتلندی الکساندر مک کل اسمیت است که برای اولین بار در سال 1998 منتشر شد. الکساندر مک کول اسمیت، به طور گسترده ای تحسین شده است. آژانس خبری شماره 1 آگاهانه داستان غم انگیز و غافلگیر کننده راموتسو ارزشمند است که به حرفه او کمک می کند تا به افراد مبتلا به مشکلات در زندگی خود کمک کند. بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه در یک فروشگاه کوچک در گابورون، او استخدام شده است تا یک شوهر گمشده را ردیابی کند، مردی را کشف کند، و یک دختر بیچاره را دنبال کند. اما پرونده ای که در قلب او قرار دارد و او را در معرض خطر قرار می دهد، یک پسر 11 ساله ای است که ممکن است توسط جادوگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
این کتاب خواندن خوب بود. کتاب های معمول من نیست، اما من آن را لذت بردم. برای همه چیز، چیزهایی برای همه، رمز و راز و فریب کوچک، فرهنگ و قدرت وجود داشت. دفتر No1 Ladies Detective در Boswana.Mma Ramotswe تنها کارآگاه زن است و شغل او برای کمک به حل موارد اسرارآمیز متفاوت هستند ولی در مورد افراد گمشده و شوهران تقلب متمرکز هستند. این کتاب کارآزمایی طبیعی شما نیست که در آن قاتلان حل شود و غیره. بیشتر در مورد کمک به مردم، به ویژه زنان، حقیقت را کشف میکنیم. کتاب با تفاوت. به طور کلی خواندن لذت بخش با موارد بسیار جالب و شخصیت های بزرگ.موضوع عالی بود او بسیار قوی و کارآگاه بزرگ بود. من این کتاب را از ناشر در عوض برای بررسی صادقانه و منصفانه از طریق Netgally دریافت کردم.

مشاهده لینک اصلی
من از این مجموعه شنیده بودم و در خلق و خوی یک رمز و راز نور و علاقه به کسانی که از تنظیمات استفاده می کنند که بیشتر خوانندگان آمریکایی با آن آشنا هستند، اولین کتاب را امتحان کردم. من از ترکیب گرما و جدی که Alexandra McCall Smith به داستان های خود در مورد Mma @ Precious @ Ramotswe ارائه دادم خوشحال شدم. خوشبختانه تصمیم گرفت که به عنوان یک کارآگاه خصوصی به عنوان یک کارآگاه خصوصی بپردازد پس از آنکه شوهر خشونت بار او را ترک کرد. خشونت علیه زنان و سوسیالیسم افراطی فرهنگ آفریقا یک موضوع مشترک از طریق این کتاب است که در حالی که احتمالا واقع گرایانه من را کمی از مشکوک کردن یک مرد سفید پوست در مورد چگونگی آن کسانی که غیر سفید در برخی از کشور درمان زنان آنها. با این حال، من احساس نمیکردم که اسمیت در تصویر خود از فرهنگ بوتسوانایی در حال حمایت باشد. گرانبها افتخار می کنند که آفریقایی هستند و در حالی که در مورد مردان به چیزی شبیه به شانه اش می پردازد (بدون هیچ توجیهی)، یک مرد بسیار انسانی و بسیار تیز، با دوستانی که مردان و زنان هستند، شبیه است. این کتاب نیست واقعا یک رمان کامل، بیشتر از مجموعه ای از داستان های کوتاه و vignettes در مورد ارزشمند، زندگی او قبل و بعد از شروع کارآگاه خود را، و زندگی در بوتسوانا. مرد اغلب از پرستار، @ که همیشه از کارآگاه زن شنیده؟ @ که او retortsHavent شما تا کنون از آگاتا کریستی شنیده؟ @ بسیاری از موارد اول او دقیقا همان نوع youd را ببینید خانم مارپل گرفتن. زنانی که مظنون به شوهرانشان در تقلب هستند (که به گفته ی Precious، همه مردان هستند)، یک پدر دقیق که معتقد است دختر نوجوانش در اطراف شهر با یک دوست پسر و یک دوست قدیمی پزشک خود که نیاز به پیدا کردن آنچه را که رفتن با یکی از همکارانش. با این حال، Precious به آرامی شروع به مسواک زدن در برابر مجرمان جدی تر و یک دکتر جادوگر می کند که ممکن است مسئول ربودن و کشتن یک کودک باشد و با برخی مردان بسیار قدرتمند ارتباط داشته باشد. برخی از قطعات کوتاه خنده دار هستند، توصیف بوتسوانا و سرزمین و افرادی که گرانبها را خیلی دوست دارند و بعضی غمگین هستند. این یک @ cozy @ و علاوه بر تقلب شوهران، زننده های تنبل و مورد نوجوان نوجوان بی رحمانه، همچنین تجاوز جنسی، نژاد پرستی، فقر و فساد وجود دارد. اما کتاب جذاب و دوست داشتنی آن عمدتا خوش بینانه با وجود قطعات تلخ است. من نمی دانم که من به اندازه کافی دوست دارم که تمام سری را بخوانم، اما مطمئنا می توانم خودم را بیشتر از زمانی که می خواهم خواندن نور را بخواهم، می بینم. 3.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
این یک خواندن سریع بود که من باور دارم که قطعا به subgenre رمز و راز دنج می افتد. از آنجا که خلاصه کتاب در دسترس از طریق Goodreads توصیف کافی از داستان را فراهم می کند، من قصد دارم این جنبه را در بررسی من از بین ببرم. سخت ترین بخش نوشتن این است که امتیازی ارائه کنم که دقیقا احساسات من در مورد کتاب را نشان دهد. برای افشای کامل، من تلاش کردم این کتاب را در سال 2011 بخوانم و حدود یک سوم از کتاب را بخوانم، تصمیم گرفتم آن را کنار بگذارم. گذشته از آن، هیچ چیز خاصی در مورد نوشتن وجود نداشت که منجر به توقف خواندن آن شد، اما اکنون اعتقاد دارم که زمان مناسب برای من برای علاقه مند شدن به یک رمان اسرارآمیز داستانی درباره یک کارآگاه زن از بوتسوانا نیست. احساسات جاری من در مورد رمان هر دو مثبت و نامطلوب هستند، به عنوان برخی از قطعات خواندن مانند کتاب پنج ستاره و دیگران به سه ستاره نزدیک بود. من از جنبه های تاریخی رمان، از جمله شرح مناظر و فرهنگ محلی، لذت بردم. همچنین، من از تحسین احساسات خوب داستان قدردانی کردم، اگر چه قطعا تم های تیره تر را در چند مورد آژانس های کارآزمایی قرار دادم. جنبه های کتاب که من را دوست نداشت، به آسانی درگیر شد که در آن همه پرونده های او رامکتس ما را حل کرد. گاهی اوقات به نظر می رسید که همه چیز مورد نیازش برای استفاده از یک حس مشترک است و پرونده سریعتر از آنچه می توان گفت می گوید:easy peasy @. به زودی، تصمیم گرفتم به شماره No. 1 Ladies Detective Agency چهار ستاره به عنوان آن را به نظر می رسید یک نماینده عادلانه از احساسات من است. پس از همه، گاهی اوقات خوب است که فقط چیزی را بخوانید که شیرین، بدون عارضه است و همه با یک کمان گره خورده است.

مشاهده لینک اصلی
من این سری را دوست دارم در مورد روابط و زندگی بیش از رمز و راز. شخصیت ها فقط واقعی هستند، افرادی که در واقع می خواهم بدانم. پر از طنز دوستانه گرم است. او موارد خود را با عقل سلیم و شهود زنانه حل می کند. من یک صحنه مورد علاقه را به یاد می آورم. مامان Ramotswe مصاحبه با مشتری است. او یک زن از @ buildtraditional است. او به خود می اندیشد که زنی که با او صحبت می کند، نیاز به پذیرش زایمان دارد و یک لباس بزرگتر را خریداری می کند. McCall Smith سپس به نقطه نظر مشتری می رود و او دقیقا در مورد Mma Ramotswe فکر می کند.

مشاهده لینک اصلی
شروع این کتاب برای من کمی سنگی بود. آن را با یک رمز و راز آغاز می شود، سپس به رموتوسهای گرانبها بازگشته و به دوران کودکی بازگشته است. و ما چند فصل از آن را قبل از اینکه ما در واقع به داستان بازگشت. گفتم، واقعا از این لذت بردم. بله، هر فصل بیشتر یا کمتر به عنوان یک مورد جداگانه به نظر می رسد، اما همانطور که همه چیز با هم در هم پیچیده شده بود، لذت بخش بود. مطمئنا منتظر دیدن این سری پیشرفت می کنید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب شرکت
 کتاب بنویس جنایت
 کتاب اعتراف
 کتاب زمرد نحس
 کتاب موکل خطرناک
 کتاب تبر