کتاب تا پای مرگ

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-داستان جنایی

در حومه شیکاگو، یک دندانپزشک در محل پارکینگ دفتر خود توسط سه مرد و به تنه لکسوس دستور داد. در یک پیاده رو در مرکز شهر، جک ریکر و یک زن ناشناخته در روز روشن توسط دو مرد - تمرین و اعتماد به نفس - که آنها را در دست اسلحه ایست و آنها را به یک سدان است. سپس ریچر و زن به یک وسیله نقلیه دوم تبدیل می شوند و به عقب بر می گردند و دندانپزشک را ترک می کند و در ماشین خود را با دارایی های رها شده زن، دو گالن بنزین، محاصره می کند. . . و یک بازی سوزش FBI ناامید است برای نجات زن، یک نماینده ویژه از دفتر شیکاگو، زیرا FBI همیشه - همیشه - از خودش مراقبت می کند و چون این زن تنها عامل دیگری نیست. ریکر و زن نیروهای خود را در مقابل شانس ظاهرا ناامید می کنند تا اسیران خود را فراتر از فرار و فرار کنند. اما FBI فکر می کند که جک یکی از آدم ربایان است - و هنگامی که آنها را در نزدیک، تک تیراندازان اداری برای کشتن تیراندازی می کنند.


خرید کتاب تا پای مرگ
جستجوی کتاب تا پای مرگ در گودریدز

معرفی کتاب تا پای مرگ از نگاه کاربران
من میخواهم همان بررسی را برای تمام سری Reacher اضافه کنم، بنابراین اگر شما این را بخوانید، همه چیز را بخوانید. اگر احساس وابستگی خاصی به قهرمان تنهایی داشته باشید، یک مرد از اصل، دانش و تعهد به عنوان اعمال خود، از جک Reachers دوست پسر شما. Lee Child شخصیت فراموش نشدنی و منحصر به فرد خود را در ایجاد او از جک ریچر ایجاد کرده است. به نظر می رسد جک به طور ضمنی درک کند که او یک حیوان و انسان انحصاری است که در اطراف این سیاره زندگی می کند و به رغم کنوانسیون های اجتماعی، ترسیم های فرهنگی و هر نوع کنوانسیون و انتزاعی که به ذهن ما اجازه می دهد تا این واقعیت اصلی تکینگی ما را کاهش دهد و یکپارچگی) ... حقیقت این چیزی نیست که آقای ریکر انکار می کند. او آن را در آغوش می گیرد. فلسفه خود را به طور ضمنی درک می کند، در ذات فیزیکی او، مقررات و ارزش هایش استوار است. او از کسانی که او را دوست دارد، کسانی که او اجازه می دهد به جهان خود را، با یک وفاداری نوار هیچ کس در حالی که هرگز رها از این مفهوم است که او تنها و کاملا با آن راحت است. من خواندن یکی، و در عرض دو ماه خواندن تمام 15 کتاب با یک اشتها که نمی تواند به اندازه کافی به اندازه کافی برسد. به اندازه کافی گفت، HR

مشاهده لینک اصلی
من سعی کردم \u0026 amp؛ نگه داشتن کودک به نفع شک و تردید، اما فقط نمی توانید آن را بیشتر. کودک دارای چند قطعه کلی بزرگ، مکان های جالب و \u0026 amp؛ شخصیت ها. او واقعا امیدوار بود تا با این یکی. بخش FBI به خوبی انجام می شود. شگفت انگیز است که همه آنها توسط ریچر به عنوان یک قهرمان فوق العاده در فرم انسان خراب شده اند. کودک هرگز هیچ فرصتی برای ریکر به نظر نمیرساند اما هرگز نابود نمی شود. نقطه شکست من در یک انبار اسب آمد. (مشاهده اسپویلر) [قهرمان فقط زانو بد او را چند بار لگد زده بود. Reacher فقط زنجیر خود را از دیوار قطع کرد. یکی از 3 پسر بد در حال حاضر مرده است - راننده. آیا ریچر جیب های خود را برای کلید ها بررسی می کند، مانند شاید به ون؟ جواب منفی. ساعت چند است؟ سپیده دم، درست زمانی که دشمنانش در پایین ترین حد خود قرار می گیرند - زمان مورد علاقه او. آیا او در مورد کشف منطقه و \u0026 amp؛ رفتن پس از آنها؟ جواب منفی. او نشسته است \u0026 amp؛ یک آغوش بزرگ میگیرد \u0026 amp؛ با تشکر از قهرمان برای نجات او افتخار \u0026 amp؛ فصل به پایان می رسد با آنها به طرز محبت آمیز یکدیگر. تا به حال اندام با یک رباط پاره شده حتی کمی کوچک شده است؟ بعد از آن احساس سوزش می کنید؟ من هستم من می خواستم همه را نگه داشته و فاصله خود را حفظ کنند. (پنهان کردن اسپویلر)] تصویب فقط Reacher ساخته احمقانه. زمان هدر رفته است مراقبت از کسب و کار، لحظه های مناقصه \u0026 amp؛ پس از آن مراقبت از اعصاب انجام شد. تفنگ مجدد یک مسئله بود. اگر شما در حال بارگیری یک تفنگ برای مردم هستید، چه چیزی را در آن قرار داده اید؟ احتمال دارد که Buckshot باشد. در حدود 20 # 4 شات در یک پوسته 12 متر، کمتر اگر # 00. (مشاهده اسپویلر) [سبک ترین شات ممكن است 50 باشد، اما ما در صورتی كه در سن 10 تا 15 سالگی شكست خورده با سوراخ كوچكی داشته باشیم، صدها سوراخ كوچك در سقف یك وانت وجود دارد. هر کس که هرگز یک تفنگ را در یک هیئت مدیره، درخت یا ماشین از نزدیک نزدیک نبرد، این اشتباه را انجام نخواهد داد. همچنین شات کافی وجود دارد که در اطراف آن ریچارد پراکنده شده است. (پنهان کردن اسپویلر)] Hyperbole مجاز است، هرج و مرج فکری؟ NoThen پسر بد وجود دارد. (مشاهده اسپویلر) [او ظاهرا رهبر یک فرقه است. رهبران فرقه چه چیزی مشترک هستند؟ آنها جذاب هستند کودک این پسر را مانند یک متقاطع بین Bo Radley \u0026 amp؛ لنگر هانیبال. چه کسی از چنین شخصی پیروی می کند؟ اکثر آنها در خیابان در نزد او عبور می کنند. و پسر این است که مردم را استخدام می کند، و سپس آنها را کشت، فقط به شرارت، حدس می زنم. در اینجا فرضیه کاری وجود دارد که او طرح های خود را به اندازه کافی پیش رو گذاشته بود که حداقل دو هفته بعد قهرمان آن را دنبال می کرد، اما او مجبور بود یک خدمه را برای نفس کشیدن اتاق و آمپر؛ سپس آنها را برای سرگرم کردن کشتن چرا مردم خود نیستند؟ گسستن گچ و آمپر؛ تخته های کف کار کار ماهر نیست. (پنهان کردن اسپویلر)] در یک منطقه روستایی که هر کس همه را می داند کسب و کار؟ جهنم، اگر آن را در گردن من از جنگل بود، یکی از آنها خواهد بود برادر کلانتر یا پسر عموی. تضمین می کنید دقیقا نوعی اخطاری را که فرد می خواهد نمی دهد. نه، فقط نمی توانم آن را بیشتر کنم. من با ریچر کار کردم فیلم بهتر از کتاب ها بوده است \u0026 amp؛ من خیلی از هالیوود انتظار ندارم هنگامی که یک فیلم تام کروز بهتر از کتاب است، پس این کتاب رانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
در این دومین خروج وی، جورج ریچر، جیمز ریچارد، رئیس سابق ارتش، در حال گذراندن یک کارگاه تمیز کردن خشک در شیکاگو است، زمانی که یک زن جوان جذاب از مغازه با 9 کیسه لباس گرانقیمت، زانو بد و یک اره او قایقی را می کشد و ریچر به کمک او می رود. در همان لحظه، دو آدم ربایان مسلح ماتریس می کنند و ریکر و زن را به یک ماشین انتظار منتقل می کنند. همانطور که هر خواننده داستان خیالی در حال حاضر درک می کند، ریچر می تواند این دو اراذل را بدون هیچ مشکلی بپذیرد. متأسفانه تعدادی از افراد بیگناه وجود دارند که ممکن است صدمه ببینند، اگر آدم ربایان موفق شوند هر عکس بگیرند. Reacher این محاسبه را انجام می دهد و سپس زن را به ماشین می برد و برای سوار شدن همراه است. به نظر می رسد یک سوار طولانی در یک کامیون Econoline، از راه شیکاگو به شمال غربی مونتانا، جایی که چرت و پرت اما مسلح گروه شبه نظامی در حال آماده سازی استقلال خود از ایالات متحده است. زن ربوده شده، هالی جانسون، عامل ویژه اف بی آی است. او همچنین دختر رئیس ستاد مشترک است و رهبر روحانی شبه نظامی، اما کارزیستی قصد دارد از او به عنوان یک گروگان بالا استفاده کند. طبق شرایط عادی، هالی قادر خواهد بود که خود را اداره کند. او یکی از قوی ترین شخصیت های زن است که در این مجموعه ظاهر می شود. اما با زانوی الاغش، که او در یک بازی فوتبال آسیب دیده بود، می توانست کمی کمک کند. البته، ریچر برای ارائه آن آماده است، و او و هالی با هم باید به شدت مبارزه کنند تا از فضیلت هالی ها دفاع کنند و از شبه نظامیان برای جلوگیری از اهدافشان جلوگیری کنند. این یک سرگرم کننده است، و طرفداران سری قطعا مایل نیستند از دست دادن من به جای آن سه ستاره به جای آن قرار دادم، زیرا بیش از آنکه به تعلیق غیر معمول کافر نیاز باشد. در نور سرد روز، کل طرح بسیار غیر قابل باور است. همچنین روشن است که لی کودک برای تحقیق در مورد این کتاب در رابطه با سلاح های موجود تحقیق زیادی انجام داده است. و انجام تحقیقات، ظاهرا مصمم بود که از همه اینها استفاده کند. تعدادی از نقاط در کتاب وجود دارد که در آن عمل به توقف متوقف می شود در حالی که کودک در جزئیات دقیق سلاح مورد نظر را توصیف می کند. پس از آن چند پاراگراف را برای تماشای آتش سوزی پودر می کنیم و گلوله به آرامی از طریق بشکه تفنگ عبور می کند و به نور روز می رسد و مسیر خود را به سوی هدف می برد. اولین بار این اتفاق می افتد، کمک می کند برای ایجاد تعلیق. پس از آن، شما فقط می خواهید او را با آن درگیر شوید. با این حال، این یک شکایت نسبتا جزئی است و ناگزیر، هر سری باید نوشته های ضعیف خود را داشته باشد. برای گفتن این که بیشتر رمانهای ریکر بهتر از این نیست، هیچ کدام از اینها را نباید نشان داد که یک کتاب بد باشد، اما به وضوح در این نقطه، کودک هنوز کار خود را به آنچه تبدیل به یک سری عالی تبدیل شده است.

مشاهده لینک اصلی
چطوری پس از خواندن چند صفحه در یک زمان برای چند هفته، من بالاخره وارد گرداب «مرگ تلاش» شدم و بیشتر از یک آخر هفته را از دست دادم. دلیل آن این بود که من به مدت طولانی به شدت متعهد به آن بود که من می ترسید \"واقعا afraidâ\" از آنچه که ممکن است اتفاق می افتد بعد. با این حال، البته، من مجبور شدم پیدا کنم. یک چیز خوب درباره تعلیق غیرقانونی این است که بدون توجه به آنچه که شخصیتها می توانند بروز کنند، خواننده تقریبا همیشه از آن زندگی می کند. به طور معمول با کتاب های لی کودک، من چیز زیادی در مورد چیزها آموختم ارزش بدست آوردن این که من نمی خواهم تجربه دست اول را داشته باشم (در این حالت با داشتن شبه نظامیان افراطی راست). برخی از آن چیزهایی که من از لحاظ فکری می دانستم، اما یادگیری تجربی \"حتی از خواندن داستان\" در یک قسمت کاملا متفاوت از مغز قرار می گیرد. در حال حاضر می دانم معامله بزرگ بیشتر از من می دانست بدون لزوما به یادگیری بسیار در راه حقایق جدید. این کتاب دارای بسیاری از شخصیت ها و subplots بسیاری از، و به نظر می رسید به هر حال (غیر مشخص) نویسنده همیشه همیشه کنترل کامل آنها را تمام . از سوی دیگر، قدرت نوشته او، «سرعت، توضیحات، انتخاب کلمه، و غیره» به اندازه کافی خوب است تا جزییات نقایص جزئی را از لحاظ تطبیق جبران کند. بسیار مشتاق است که Die Trying آخرین جک ریچر کتاب من خواندن من فردا از کتاب های مورد استفاده من استفاده می کنم، امیدوارم اشتباه کنم.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی بد بود من شروع به لذت بردن از این سری، اما من از دست دادن علاقه. داستان ناامید کننده او با تغییرات و پیچیدگی های منحصر به فرد جالب بود اما مینیاتوری لنگ بود. مانند داشتن یک صحنه عاشقانه درست بعد از هالی و آمپر؛ ریچر کشف بدن مرده جاسوسی اف بی آی که کشف شده بود و توسط افراد ضعیف به طور جدی مصلوب شد. این بی مزه و لخت بود به علاوه، پس از آنکه هالی در نهایت از ربوده شدن نجات پیدا کرد، ابتدا او را به ریچر می برد و به پدرش می رفت. Clincher در پایان بسیار نزدیک بود زمانی که آنها مرد را رانندگی ماشین بارگیری شده با مواد منفجره را بکشند و سپس Reacher \u0026 amp؛ هالی می گوید خداحافظی آن را به عنوان به دست آوردن به نفع که هالی و سرپرست او McGrath در عشق با یکدیگر هستند. بنابراین او ریچر را ترک می کند تا با مک گراث کنار بیاید. و ریچارد در مسیر بزرگراه و محل سکونت خود قرار می گیرد ... به علاوه، تمام جزئیات گلوله در حال حرکت / تیراندازی و توانایی Reachers برای نگه داشتن زمان دقیق در مدت زمان طولانی در سر او بیش از حد است. داستان بر روی آن افتاد و پایان دادن به لنگ بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تا پای مرگ


 کتاب وزارت ترس
 کتاب نگاهی به داعش از درون
 کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند
 کتاب قتل خانم مک گینتی
 کتاب شش سال
 کتاب الیزابت گم شده است