کتاب آوای فاخته

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-داستان جنایی

آوای فاخته، رمانی جنایی است که خانم جی. کی. رولینگ با نام مستعار رابرت گالبریت به چاپ رسانده است. در این داستان کارآگاه کورمورن استرایک به بازرسی پرونده‌ی خودکشی یک مدل مشهور می‌پردازد. او که پس از انفجار مین در افغانستان، یک پایش را از دست داده، اکنون در مقام کارآگاه خصوصی، به سختی روزگار می‌گذراند. یک مراجع بیشتر ندارد و طلبکارها برایش دندان تیز کرده‌اند. از سوی دیگر، تازه از نامزدش جدا شده، به ناچار در دفتر کارش زندگی می‌کند. سپس جان بریستو با مراجعه به او، ماجرای حیرت‌انگیزی را مطرح می‌کند: خواهرش، لولا لندری افسانه‌‌ای، چند ماه پیش از دنیا رفته و سر و صدای بسیاری به پا کرده بود. پلیس اعلام کرده بود که او اقدام به خودکشی کرده است اما جان حاضر به پذیرش این حکم نبود. از این رو به استرایک مراجعه کرد تا از راز مرگ مشکوک خواهرش پرده بردارد.


خرید کتاب آوای فاخته
جستجوی کتاب آوای فاخته در گودریدز

معرفی کتاب آوای فاخته از نگاه کاربران
ستارگان 3.5ish ستاره. از کامل، اما دور از افتضاح. با وجود بسیاری از گسل های آن هرگز کمتر از بسیار قابل خواندن و مایع است. آن هرگز به طور خاص پالس-تپش نیست، اما آن را به نحوی همیشه توجه من را داشته باشد.این صادقانه isnt twisty یا suspenseful به اندازه کافی برای من. آن فوق العاده ساده و خواندن بیشتر یا کمتر مانند یک سری از مصاحبه شسته و رفته و منظم با هر یک از بازیکنان مختلف در رمز و راز. حتی در ساعت 11 صبح نشان می دهد که هرگز احساس خطر یا تنش جدی، آن را فقط پیشرفت طبیعی از همه چیز است. کارآگاه رمز و راز را بررسی می کند؛ کارآگاه به دنبال سرب 1؛ کارآگاه به دنبال سرب 2؛ تکرار چندین بار؛ کارآگاه رمز و راز را حل می کند پرونده بسته شد. Cormorans یک شخصیت شایسته است اما من واقعا می توانستم بدون آنکه 849 بار گفته شود چقدر مودار است. به نظر می رسد که روولینگ از طریق هر یک از اجزای بدن خود فرد را توصیف می کند تا توضیح دهد چگونه همه آنها مودار هستند. شاید کسی بتواند به من توضیح بدهد که چرا او روان و سوپرمنهای گرم دارد که مایل به رختخواب هستند ... رابین زمان زیادی را صرف کرده است، اما او واقعا باید خیلی بیشتر را جذب کرده باشد! این یکی از بهترین چیزهایی است که رمان برای آن میگذرد. من کتاب را بخوانم 2 اما در عجله نیستم. در کتابخانه آقای فیلیپس ارسال شده است

مشاهده لینک اصلی
خیر

مشاهده لینک اصلی
من اعتراف می کنم که من طرفدار خوبی از داستانی کارآگاهی معاصر نیستم. من بیشتر کتاب ها را خیلی خشن می دانم، حتی با خشونت بی قید و شرطی و یا غیرمترقبه با تفکر فلسفی و اجباری بیش از حد مجبور، از کارآگاهان به جای اقدام واقعی، فریب خورده است. بنابراین خوشحالم که می گویم که من از رمان کارآگاهی اولیه JKR بسیار لذت بردم . منهای 1 ستاره برای نوشتن است که دارای بیش از حد استعاره کاملا ناخوشایند است. @ هنری @ توصیف و \u0026 amp؛ احکام بیش از حد پیچیده. این در ابتدا کمی رنده شده بود، اما همانطور که داستان به آرامی، اما مطمئنا من را به خود جلب کرد، در مورد آنها فراموش کردم. کارآگاه خصوصی، Cormoran Strike، در امتداد نقاشی های بسیار آهسته ای از ژانر معاصر معاصر ایجاد شد: سرباز سابق با گذشته و آمپر؛ زخم های جنگی (یک پا گمشده)، کودک نادیده گرفته شده از یک مادر نابالغ (پدر راک استار کمی عصبی غیرمنتظره، اما خوب است)، در آستانه یک رابطه ناکارآمد، که سیگار کشیدن و آمپر؛ نوشیدنی ها با این حال، به تعجب من، او را بسیار دوست داشتنی یافتم. دستیار او، رابین یک پرتو طراوت از نور خورشید بود که به طور معمول اجازه نمی دهد در این نوع داستان زندگی کند، به طوری که به خوبی انجام شده است، JKR. تحقیق از جرم کلاسیک \u0026 amp؛ به راحتی ساخته شده است: شما می توانید قطعات از اره منبت کاری اره مویی پازل برای قرار دادن کل تصویر با هم. شما به تدریج به دایره مجرمان بالقوه معرفی می شوید و با انگیزه های ممکن برای قتل ارائه می شود، همانطور که در مورد شخصیت و پس زمینه قربانی می آموزید. JKR سرنخ های خود را به طور ناچیز همراه با مراتع قرمز قرار می دهد، اما شما می توانید آنها را انتخاب کنید \u0026 amp؛ کشف انگیزه واقعی نسبتا اولیه در روایت، اگر نه شخص قاتل. با این حال، داستان تا پایان عمر باقی مانده است. قطعا کتاب بعدی این مجموعه را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب. من به معنای واقعی کلمه NO IDEA داشتم که قاتل تا انتهای آن بود. جو چنین زن باهوش است!

مشاهده لینک اصلی
برای من 5 ستاره، من به طور تصادفی به این تصادف افتادم و خوشحالم که من انجام دادم. Strike و یک پلیس سابق سابق Cornish، که در لندن مستقر است، در یک نقطه بسیار کم در زندگی خود، اعتصاب به سرعت در حال فرو ریختن است. من دوست داشتم شخصیت هوشمندانه و تیز خودمختار، به خصوص ارتباط با روان و خلط دندانه دار با رابین دبیر کلاهبردار سریع خود را داشته باشد. علاوه بر این، خط خطی پیچیده بود، من حدس زدم که این کار را انجام داد. در نهایت شوکه شد، اما در یک راه خوب، فقط 2 بار از 3 لایحه سه گانه هزاره لارس را بخوانید که نویسنده ما بیش از خود دارد. شگفت انگیز گام، شخصیت های مرتبط دوست داشتنی، و whodunit رمز و راز خوب stonking ... @ Proper Job @ :). بعدا ..... هه هه متوجه نشدم که توسط JKR فقط نشان می دهد که فوق العاده نوشتن همیشه از طریق درخشان می درخشد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوای فاخته


 کتاب تا پای مرگ
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب مرگ به پمبرلی می آید
 کتاب آواز قو
 کتاب سوء قصد
 کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی